Zastosowania

Polerowanie Lakieru

Wielu z nas uważa, że samochód to poniekąd wizytówka jego właściciela. Dobrze zatem, aby był on nie tylko sprawny, ale również czysty, zadbany i lśniący. Niestety, użytkowanie auta pozostawia na nim liczne ślady, które niejednokrotnie są bardzo trudne do usunięcia. W takich przypadkach polecamy Państwu naszą usługę polerowania lakieru w Warszawie. Po wykonaniu tego zabiegu samochód sprawia wrażenie całkiem nowego a efekt ten utrzymuje się przez długi czas.

Na czym polega polerowanie lakieru


Polerowanie lakieru polega przede wszystkim na usunięciu wszelkiego rodzaju niedoskonałości z powierzchni lakieru. Do kategorii tej zaliczamy między innymi rysy, hologramy oraz zmatowienia. Proces ten można przeprowadzić zarówno ręcznie, jak i przy pomocy maszyny polerskiej. Ponadto, polerowanie może być wykonywane w kilku etapach, których ilość jest uzależniona od stanu powierzchni, która jest przeznaczona do renowacji.

Proces ten jest całkowicie bezpieczny dla samochodu, gdyż wszystkie elementy plastikowe czy gumowe, które nie są poddawane polerowaniu, są specjalnie zabezpieczone przed ewentualnym zniszczeniem. Pierwszym etapem jest dokładne umycie całego samochodu oraz pomiar grubości lakieru na każdym z jego elementów. Dopiero po tego typu oględzinach, można przejść do usuwania odpowiedniej ilości mikronów, co pozwala na przywrócenie dawnego blasku lakieru i pozbycie się z niego rys czy zmatowień.

Czy proces ten jest skuteczny?


Nie bez powodu, z tego rodzaju usług korzystają również osoby, które chcą sprzedać w najbliższym czasie samochód. Polerowanie lakieru pozwala na usunięcie około 70 - 80% rys. Dzięki temu, po zakończonym procesie polerowania, samochód wygląda praktycznie jakby niedawno wyjechał z salonu. Jak łatwo zatem zauważyć, wykonanie renowacji lakieru może zwiększyć wartość auta oraz znacznie przyspieszyć proces jego sprzedaży. Ponadto, zastosowanie odpowiedniego preparatu zabezpieczającego po polerowaniu lakieru gwarantuje długotrwały efekt oraz zwiększoną odporność na ponowne zarysowania i utratę blasku.

Jak wygląda współpraca z naszą firmą?


Jako firma korzystająca z mobilnej stacji parowej, oferujemy swoje usługi nie tylko w stacjonarnej myjni, ale również na przykład na posesji u klienta. Warto zatem już na początkowym etapie współpracy określić, z jakiej formy chcą Państwo skorzystać i jakie są Państwa wymagania. Każde zlecenie rozpoczynamy od oględzin samochodu, aby na ich podstawie ustalić zakres prac. Oczywiście posiadamy standardowy cennik dla samochodów różnej wielkości a w przypadku busów wyceny dokonujemy indywidualnie. Po omówieniu planu prac z klientem i przedstawieniu kosztów wykonania usługi, nasi pracownicy rozpoczynają realizację zlecenia. Na każdym etapie tego procesu ściśle współpracujemy z klientem, dzięki czemu może on na bieżąco sugerować wykonanie dodatkowych czynności, bądź też z niektórych zrezygnować.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?


Pracownicy naszej firmy to przede wszystkim osoby dobrze wyszkolone i odpowiedzialne, które do każdego klienta podchodzą indywidualnie. To właśnie klient jest dla nas najważniejszy, dlatego robimy wszystko, aby po skorzystaniu z naszych usług byli Państwo w 100% zadowoleni. Co nas cechuje?

  • Rzetelność - realizujemy zlecenie od początku do końca a o występujących problemach informujemy klienta na bieżąco
  • Terminowość - wszystkie zlecone prace realizujemy w terminie, który uzgadniamy indywidualnie z każdym klientem. Dla naszych pracowników nie istnieje pojęcie nie wyrabiania się
  • Bezpieczeństwo - używany przez nas sprzęt oraz środki chemiczne są całkowicie bezpieczne, co potwierdzają różnego rodzaju atesty


Ponadto, nasi pracownicy dbają o to, aby cały proces przebiegał w bezpiecznych warunkach.Wysoka jakość świadczonych usług - przy realizacji każdego zlecenia staramy się, aby praca była wykonana na najwyższym poziomie. Jesteśmy solidni a wszystkie usługi, w tym polerowanie lakieru, wykonujemy sprawnie i solidnie.

Szacunek do klienta - doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie klient powinien być najbardziej zadowolony, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby podczas współpracy z nami czuł się komfortowo a po zakończonej realizacji miał poczucie satysfakcji i chętnie do nas wracał.

Zapraszamyy do naszej firmy w Warszawie.